Gwarancja


 

Produkty Stolarni Stylu - WoodCraft objęte są 12-miesięczna gwarancją.

Gwarancja ta pokrywa defekty produkcyjne i wynikłe z błędów podczas obróbki / składania / polerowania produktów. Ostateczna decyzja zależy od Stolarni Stylu - WoodCraft.

 StolarniaStylu - WoodCraft akceptuje roszczenia gwarancyjne bezpośrednio od klienta końcowego jedynie w przypadku gdy produkt został zakupiony bezpośrednio od Stolarni Stylu- WoodCraft. Jeżeli zakupiłeś/aś produkt Stolarni Stylu - WoodCraft od innego sprzedawcy, należy zwrócić się do niego z roszczeniem (jeżeli z jakiegokolwiek powodu sprzedawca nie chcę przyjąć roszczenia – poinformuj nas).

  

Baterie w zegarkach nie są pokryte 12-miesięczną gwarancją. Stolarnia Stylu - WoodCraftnie nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne wynikłe jako efekt niewłaściwego użycia produktów. Reklamowane produkty Stolarni Stylu – WoodCraft muszą być kompletne w momencie reklamacji Jeżeli produkt zostaje naprawiony, bądź wymieniony na nowy w ramach roszczenia gwarancyjnego – nowy produkt jest objętynowym, 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym. 

Aby zgłosić roszczenie gwarancyjne, pobierz formularz zwrotu, wypełnij i wyślij do nas wraz z produktem – my zajmiemy się resztą! (w razie pytań, prosimy o kontakt mailowy:

 

Link do formularza reklamacyjnego

 

Stolarnia Stylu- WoodCraft

ul.Kolonia 46/2

Bielsko Biała 43-300